Zlevněné zboží EA PlayStation 4 Battlefield 1 Revolution

EA PlayStation 4 Battlefield 1 Revolution - 6% sleva


EA PlayStation 4 Battlefield 1 Revolution
849,- Kč

Původní cena: 899,- Kč


EA PlayStation 4 Battlefield 1 Revolution z kategorie filmy, knihy, hry, hry, kasa.cz, pro playstation 4, notebooky, tablety, pc, herní konzole a hry, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Kasa.cz a budete spokojení s dodaným EA PlayStation 4 Battlefield 1 Revolution .

Rozšiřte řady komunity Battlefield a vstupte v oceňované střílečce z vlastního pohledu na bojiště první světové války. Battlefield™ 1 Revolution je nejkomplexnější sada za výhodnou cenu, která zahrnuje: Základní hru Battlefield 1 oZažijte v Battlefieldu 1 úsvit totální války. Ponořte se do světa zmítaného válkou v dobrodružné příběhové kampani ne...bo se zapojte do velkolepých týmových bitev až pro 64 hráčů. Vezměte na sebe roli pěchoty nebo se zdokonalujte v ovládání vojenské techniky určené k boji na zemi, na vodě i ve vzduchu. A postavte se výzvě v podobě zatím nejdynamičtějšího bojiště celé série Battlefield. Battlefield 1 - předplatné Premium Pass* oČtyři tematická herní rozšíření v digitální podobě s mapami pro režim více hráčů, novými zbraněmi a dalším obsahem. Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem dosud nevydaným herním rozšířením. §Battlefield 1 They Shall Not Pass: Zocelené veterány francouzské armády čekají kruté boje při obraně vlasti. §Battlefield 1 In the Name of the Tsar: Vydejte se s ruskou armádou na největší frontu první světové války. §Battlefield 1 Turning Tides: Zúčastněte se slavných obojživelných operací první světové války. §Battlefield 1 Apocalypse: Zažijte extrémní podmínky uprostřed nejpekelnější válečné zkázy. oDále obsahuje: §14 prvotřídních battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými vzory pro zbraně, doručovaných postupně každý měsíc počínaje listopadem 2016. Noví členové programu Premium Pass získají zpětně všechny battlepacky rozdané od listopadu 2016. §14 unikátních psích známek doručovaných postupně po dobu předplatného Battlefield 1 Premium Pass. §Přednost v serverových frontách. Další obsah oBalíčky Red Baron, Lawrence of Arabia a Hellfighter - se spoustou tematických zbraní, vozidel a insignií inspirovaných slavnými hrdiny a jednotkami. oNový alternativní vzhled pro tzv. behemothy, největší bojové stroje Battlefieldu 1. oPět battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými alternativními vzhledy pro zbraně.

Produkt je výrobek značky Ea ,distribuovaný s EAN kódem 5030930122430.

Sdílejte obsah s přáteli

Podrobné informace o produktu

  • Distribuce: CZ