Zlevněné zboží EA Xbox One Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

EA Xbox One Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville - 24% sleva


EA Xbox One Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
799,- Kč

Původní cena: 1 049,- Kč


EA Xbox One Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville z kategorie filmy, knihy, hry, hry, kasa.cz, pro playstation 4, notebooky, tablety, pc, herní konzole a hry, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Kasa.cz a budete spokojení s dodaným EA Xbox One Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville .

Je čas nakopat kytkám v nejujetější střílečce vůbec, Plants vs. Zombies Battle for Neighborville™! Objevte 20 plně uzpůsobitelných postav v jednom multiplayer regionu, třech otevřených světech, jednom PvE módu, šesti PvP módech včetně Bojové Arény a mnoho dalších! Vítejte v Neighborvillu, kde vše je v naprostém pořádku. Kromě tedy toho, že se zde ...schyluje ke konfliktu mezi bez-mozky a rostliňáky! Co uděláte? Povoláte sekačky? Nebo pohnojíte půdu? Připravte se nakopat kytkám v tomto bláznivém rostlino-zombie konfliktu, který vás zavede až za vnější okraj Neighborvillu a zase zpět. Upravte si každou postavu k bitvě Připojte se k nové éře této starověké bitvy mezi rostlinami a zombíky s 20 plně uzpůsobitelnými postavami dle vašich představ včetně jedné Team Play postavy pro každou frakci. Využijte jedinečných schopností každé postavy v šesti PvP módech včetně Bojové Arény a zažijte jedinečné napětí z boje. Vydejte se na vnější okraj Neighborvillu Ve hře se nachází tři různé otevřené světy a jeden PvE mód, který se rozpíná až za hranice městečka Neighborville. Spojte se až se třemi spoluhráči v oblasti Giddy Park a vezměte si zpět Weirding Woods, Mount Steep a Neighborvillské centrum. Je čas růstu! Hrajte všechny herní módy s vašimi oblíbenými hráči Spojte síly s ostatními hráči skrze kooperaci na jedné rozdělené obrazovce (pouze pro konzole) a zahrajte si tak jakýkoliv mód. Hrajte až ve třech hráčích a zažijte bitvu v rozsáhlých otevřených světech nebo se připojte do obrovské online multiplayer bitky s až 24 hráči. Platforma: Xbox One Typ hry: Akční Věková kategorie: 7

Produkt je výrobek značky Ea ,distribuovaný s EAN kódem 5030934121743.

Sdílejte obsah s přáteli

Podrobné informace o produktu

  • Distribuce: CZ