Zlevněné zboží Hra EA The Sims 4 Základní hra Cesta ke slávě

Hra EA The Sims 4 Základní hra Cesta ke slávě - 27% sleva


Hra EA The Sims 4 Základní hra   Cesta ke slávě
1 099,- Kč

Původní cena: 1 499,- Kč


Hra EA The Sims 4 Základní hra Cesta ke slávě z kategorie počítače a kancelář, notebooky, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Euronics a budete spokojení s dodaným Hra EA The Sims 4 Základní hra Cesta ke slávě .

The Sims 4 Základní hra + Cesta ke slávěVirtuální svět Simíků již znají dlouhá léta miliony fanoušků po celém světě. Jedna z nejúspěšnějších počítačových her The Sims se v roce 2018 dočkala již své čtvrté verze. Vytvářejte si své vlastní postavičky a postavte jim dům snů, ve kterém se jim bude žít jako v pohádce. Vydejte se spolu se svými hrdiny pr...ozkoumávat nová a vzrušující prostředí jejich světa a obohaťte svou hru o zcela nové a nezapomenutelné zážitky. The Sims 4 je anglická hra s českými titulky pro všechny fanoušky starší dvanácti let. Základní hra + Cesta ke slávěJedinečné a výhodné balení obsahuje nejen základní hru The Sims 4, ale také její rozšířenou verzi Cesta ke slávě. Vezměte svého Simíka a vytvořte z něj prvotřídní hollywoodskou hvězdu. Ve studiu Plumbob Pictures si projde proměnou zevnějšku a seznámí se s praktikami při natáčení filmů. Uvidíte, zda byl váš hrdina stvořen pro světla reflektorů, nebo je mu souzeno stát bokem a jen koukat po svých slavnějších kamarádech. V Sims 4 se dočkáte návratu hned několika známých tváří. Nechybí zde mimo jiné ani talentovaná zpěvačka Baby Ariel a mnoho dalších oblíbených Simíků.

Produkt je výrobek značky Ea ,distribuovaný s EAN kódem 5035225122966.

Sdílejte obsah s přáteli