Zlevněné zboží Hra EA Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition

Hra EA Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition - 32% sleva


Hra EA Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition
1 299,- Kč

Původní cena: 1 899,- Kč


Hra EA Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition z kategorie počítače a kancelář, notebooky, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Euronics a budete spokojení s dodaným Hra EA Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition .

Hra EA Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition pro Xbox One Respawn Entertainment představuje epickou galaktickou dobrodružnou adventuru z pohledu třetí osoby pro jednoho hráče – Star Wars Jedi: Fallen Order. Stěžejním prvkem je u ní přitom silný příběh, kdy se ocitnete v roli padawana řádu Jedi, Cala Kestise, jenž s velkým štěstím unikne čistc...e Rozkazu 66. Obsah Deluxe Edition:  hra Star Wars Jedi: Fallen Order Directors Cut s obsahem ze zákulisí vývoje vylepšení pro vaši postavu Řád Jedi ve vašich rukou Titul tedy navazuje na události z Epizody 3: Pomsta Sithů, přičemž vaším úkolem je znovuobnovit řád Jedi. Bude to ale dlouhá cesta, na níž bude nutné vzpomenout si na vše důležité, dokončit trénink a získat nové schopnosti včetně umění vládnout světelným mečem. Mezi tím vším se ale budete muset stále skrývat před inkvizicí Impéria a taktizovat tak, abyste došli až do kýženého cíle. Těšit se přitom můžete i na ikonická místa, zbraně, výbavu a také nepřátele… Napětí, akce i prozkoumávání a rébusy Hra má podle tvůrců „nejvíce propracovaný soubojový systém všech dob“, který si po tréninku zamilujete, neboť umožní efektivně provádět útoky, vykrývat soupeřovi výpady i používat Sílu ke kombům, která soupeře srazí na kolena. Ve hře vás čeká nejen akce či napětí, ale také prozkoumávání různých míst dle libosti, jako jsou opuštěné džungle či prastaré lesy, a řešení hádanek. Pro skutečné milovníky ságy Star Wars hra, která nesmí chybět v jejich výběru.

Produkt je výrobek značky Ea ,distribuovaný s EAN kódem 5030948123498.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Hra EA Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition